• Popis
  • Software CRM Leonardo na cestách

CRM Leonardo na cestách

  • Aktualizované informácie máte vždy pri ruke. Vaši obchodní manažéri môžu na cestách kedykoľvek prezentovať aktuálne informácie o produktoch. V reálnom čase zostavovať a odosielať objednávky. A pri dlhších pracovných cestách máte k dispozícii nástroj, ktorý Vás bude upozorňovať na rozpracované úlohy / aktivity.

Funkcionalita pre tablet / chytrý telefón

Karta zákazníka

Kompletné a prehľadné údaje o zákazníkovi máte na jednom mieste dostupné odkiaľkoľvek . Informácie typu : všetky kontaktné údaje , aktivity so zákazníkom , podklady pre segmentáciu zákazníkov , údaje o predajoch , komunikujete naprieč celou firmou .

Aktivity u zákazníka

Aktuálne a prehľadné interakcie so zákazníkmi (stretnutia , telefonáty , emaily a listy ) sú na jednom mieste . Kompletné a aktuálne údaje o všetkom , čo sa u zákazníka udialo , ktoré využívajú najmä obchodníci . Obchodný riaditeľ vidí , čo sa u zákazníka pripravuje a môže do týchto činností aktívne vstupovať .

Obchodné prípady ( dopyty , ponuky , objednávky)

Všetky potrebné obchodné dokumenty sú na jednom mieste a dostupné odkiaľkoľvek . Celý proces realizácie a prípravy obchodného prípadu je úplne pod kontrolou .

Kalendár

Osobné schôdzky , telefonáty , emaily a listy plánujete a realizujete priamo cez svoj kalendár . Máte tak prehľad o naplánovaných schôdzkach , telefonátoch atď. Volíte si časový rozpad zobrazených údajov za denný , týždenný alebo mesačný prehľad .

Dashboard

Nastavte si vstupnú obrazovku podľa činností, ktoré opakujete denne a bez ktorých sa nezaobídete . Vyberať môžete z preddefinovaných funkcií .

PRODUKTY
REFERENCIE
ConsultingLeonardoFLEXI ITProviding
D3Soft s.r.o.  EU
D3Soft s.r.o.
Jašíková 2
821 03 Bratislava
Slovenská republika
2014 ©Všetky práva vyhradené, D3Soft s.r.o.